Новини » Світ 30 березня, 2016, 0:10
Скоро оточення Путіна почне тиснути на нього, – російський політик

Найближчим часом Володимир Путін почне відчувати сильний тиск з боку свого оточення.

Про це заявив сказав польському агентству PAP депутат російської Державної думи Ілля Пономарьов – єдиний, який свого часу голосував проти анексії Криму Росією.

«Невдовзі Путін почне відчувати сильний тиск з боку свого близького середовища. Бізнес в Росії не є в доброму стані, консолідацію демонструють лише для публічного вжитку. Еліти нервують, не хочуть, щоб погані взаємини з Заходом тривали в нескінченність. Вони прагнуть завершити цей період (поганих відносин) і то так швидко як це можливе», – цитує політика Польське радіо.

Пономарьов оцінює, що Путін у своїх колах багато чого обіцяє.

«Мова йде і про нового американського президента, про значення, яке США та Німеччина приділяють відносинам з Росією та пов’язані з цим можливості переговорів. Після спалаху кризи з біженцями та конфлікту в Сирії, Путін наголошував, що Німеччина прагне вирішувати ці питання у співпраці з Росією, і, в результаті, виступатиме за скасування санкцій проти Росії. Якщо так буде, Путін збереже владу», – підкреслює політик.

«Проте я вважаю, що цей процес повністю відвернути неможливо, – додав Пономарьов – навіть якщо Захід у найближчому майбутньому вирішить скасувати санкції, це не означає, що бізнес повернеться до нормальності наступного дня».

«Відчуття невпевненості, разом з поганим інвестиційним кліматом у державі, з економічною кризою, можуть призвести до того, що кола близькі Путіну скажуть: «Заграймо ще раз у гру з Медведєвим – він більш прозахідний, ліберальний, Обама любить його, у нього є iPhone. Давайте поставимо на твіттерну дипломатію». Таке може трапитися» – зазначив Пономарьов у розмові з Польським агентством.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 00:05 :33