Новини » Львів 178

У Трускавці демонтують незаконне будівництво в першій санітарній зоні охорони мінеральної води

На позачерговому засіданні земельної комісії Трускавецької міської ради сьогодні, 28 березня, депутати обговорювали питання незаконного будівництва в першій санітарній зоні охорони мінеральної води на бульварі на бульварі Торосевича, 5.

Як повідомив заступник міського голови Олексій Балицький, у суботу, 26 березня, будівельні роботи були припинені, а охорона ПрАТ «Трускавецькурорту» не допускає орендаря до будь-яких робіт.

Під час засідання комісії депутати висловили припущення, що орендар, а саме Петро Сивий є підставною особою, – літній чоловік, який працює механіком на фірмі, що належить колишньому меру Руслану Козиру.

Олексій Бальцький запропонував провести журналістське розслідування і встановити хто саме стоїть за Петром Сивим. Відкрити трускавчанам обличчя того, хто нехтує Законом та думкою громади.

За підсумками комісії заступник міського голови Олексій Балицький направить листа до підприємця Сивого  з вимогою демонтувати незаконно-набудоване. Аби не затягувати час, лист буде переданий підприємцеві безпосередньо в руки, а термін виконання робіт визначений до кінця робочого тижня.

Нагадаємо, 20 лютого цього року ПрАТ Трускавецькурорту» передав будівлю туалету №1 на бульварі Торосевича, 5 у в оренду фізичній особі підприємцю Сивому Петру Миколайовичу. Як відомо, підприємець без будь-якого на те дозволу Товариства розпочав проведення у цій будівлі ремонтні та інші будівельні роботи.

ПрАТ «Трускавецькурорт» як власник будівлі направив підприємцеві листа з попередженням про відповідальність за протизаконні дії. В листі поставлена чітка вимога – невідкладно припинити роботи та впродовж 10 днів провести відновлення орендованої будівлі та приведення її до стану, в якому вона була передана в оренду.

У випадку невиконання вказаних вимог ПрАТ «Трускавецькурорт» буде звертатись до правоохоронних органів за захистом своїх прав та притягненням до відповідальності винних у їх порушенні осіб. А також керівництво попереджає, що в разі невиконання вимог, звернеться до суду з вимогою розірвання договору та стягнення завданих збитків і передбачених штрафних санкцій, – зазначено в листі Віктора Жданова, генерального директора ПрАТ «Трускавецькурорт», до підприємця Петра Сивого, який веде незаконне будівництво.

Loading...
Loading...
Loading...