Новини » Економіка

Суд арештував банківські рахунки компаній сина Януковича

Олександр Янукович. Фото: ipress.ua

Печерський районний суд Києва 3 березня наклав арешт на 11 банківських рахунків в трьох банках, які були відкриті компаніями, що належали Олександру Януковичу.

Про це йдеться в визначеннях суду від 3 березня, оприлюдненими в Єдиному держреєстрі судових рішень, пише «Українська правда» з посиланням на «Українські новини».

Зокрема, арешти були накладені на рахунки компаній «Мако Холдинг», «Мако Актив», «Білдінг Інвестменс Груп».

Суд наклав арешти на чотири рахунки в банку ING Bank NV (Нідерланди), на п’ять рахунків в «УкрБізнесБанку» і на два рахунки у «Всеукраїнському банку розвитку» (останні два – ліквідовані, – ред.).

Сума коштів, які знаходяться на зазначених рахунках, в текстах визначень не вказані.

Під час досудового розслідування встановлено, що Олександр Янукович протягом 2013 року за сприяння свого батька – колишнього президента України – та інших осіб з числа вищого керівництва країни організував злочинну схему по сприяння належним йому підприємствам компаній групи «Мако» в протиправній мінімізації податкових зобов’язань, що підлягають сплаті до бюджету, а також у заволодінні цими бюджетними коштами.

Зазначені протиправні дії Януковича-молодшого і групи невстановлених осіб призвели до фактичного ненадходження до держбюджету коштів на загальну суму 42,598 млн грн.

 

Loading...