Новини » Економіка 294

В «АрселорМіттал» прибуток становить 1,4 млрд грн

За даними ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», у 2015 році його чистий прибуток становить 1,38 млрд грн.; чистий дохід від реалізації продукції – 46,26 млрд. грн.; сума капітальних інвестицій – 5,17 млрд. грн.

Про це повідомляє finbalance.

«2015 р. був надзвичайно складним для гірничої та металургійної промисловості. Ціна продажу готового металопрокату впала більш ніж на 50% у 2015 р., відносно залізорудного концентрату – це падіння більш ніж в три рази. Девальвація рубля ще більш погіршила ситуацію.

Однак в результаті зусиль керівництва підприємства, спрямованих на вдосконалення бізнес-процесів, що допомогло досягти зниження собівартості (в тому числі за рахунок впроваджених останнім часом проектів з капітальних інвестицій), а також доходів одноразового характеру та за відстроченим податком, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вдалося покращити свої результати в порівнянні з 2014 р.

До 2020 р. компанія АрселорМіттал додатково направить 1,2 млрд. доларів США на виконання масштабної інвестиційної програми ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», яка об’єднує всі ключові напрямки діяльності підприємства: охорону праці, виробництво та екологію. Багато інвестиційних проектів будуть продовжені в 2016 р. в рамках стратегії загальної модернізації всього підприємства», – констатував гендиректор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжит Калон.

За даними ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча» (кінцеві власники – Рінат Ахметов і Вадим Новинський), за підсумками 2015 року його збиток склав 1,586 млрд грн, тоді як у 2014 році був прибуток 453,6 млн грн.

За даними ж ПАТ «Азовсталь» (власники – також Ахметов і Новинський), його збиток торік був на рівні 1,835 млрд грн, тоді як у 2014 році був прибуток 915,9 млн грн.

загрузка...
загрузка...
Loading...