Новини » Суспільство 24 березня, 2016, 5:50
У соцмережах готують провокацію проти Земфіри

Користувачі соціальних мереж обговорюють ідею прийти на концерт російської співачки Земфіри, яка у Вільнюсі вжила нецензурну лексику з приводу українського прапора, з портретом лідера організації українських націоналістів Степана Бандери і прапором Української повстанської армії.

Ідею висунув блогер Антон Ходза на своїй сторінці в Facebook.

«Де там у Земфіри наступний концерт? Є план прийти на нього з червоно-чорним прапором і портретом батька нашого Степана. Подивимося, що з цього вийде», – написав блогер.

«Провокатор», «Краще з прапором СРСР і портретом Сталіна. Тонше треба працювати, тонше», «І в червоно-чорних треніках», «Можна ще переносний паркан жовто-синій захопити», «потрібен прапор в кольорах веселки із зображенням конопель, він їй точно сподобається».

«Візьміть портрет кримського хана Гірея. Він спалив Москву», – коментують ідею Ходзи користувачі Facebook.

Як повідомлялось раніше в соціальних мережах висловили бурхливе обурення з приводу витівки відомої російської співачки Земфіри, яка під час концерту у Вільнюсі нецензурно облаяла український прапор, піднятий глядачами. Разом з тим висловлювалася думка, що Земфіра вжила нецензурну лексику з приводу українських прапорів з побоювань за свою безпеку в майбутньому в Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 18:57 :33