Новини » Світ 23 березня, 2016, 8:07 блоги
Теракти, біженці і євросоціалізм: формула занепаду
Тарас Шотік
кандидат економічних наук,
фахівець із бізнес-планування

Спостереження: кожен новий теракт у Європі привертає все менше і менше уваги як з боку ЗМІ, так і з боку френдів у ФБ. Більшість сприйняла вибухи в Брюсселі, як щось само собою зрозуміле. Проскакували навіть коменти на кшталт: «О, вибухи, а я то думав, давненько там щось нікого не підривали».

Теракти у країнах ЄС перестали бути чимось надзвичайним і перетворились у очевидну для всіх закономірність: більше біженців ⇒ більше радикалів ⇒ більше терактів. Європейські ліві пожинають плоди своєї багаторічної діяльності із знищення старенької Європи: диктат соціалістичних ідей породив не лише економічну стагнацію або навіть гостру кризу а-ля Греція, а й кризу гуманітарну, кризу безпеки, культурний колапс.

Ліваки, які у юності зачитували Марксом та Леніним і мали за ідеал Мао з Пол Потом, реально вийшли на авансцену європейської політики десь у 60-их. Євросоціалісти попрали основний закон людського буття: справедливість, замінивши її «рівністю». Так, дурень став рівним із розумним, працьовитий – із ледарем, злочинець – із чесною людиною. А потім виявилось, що простої рівності для них – замало.

Кілька прикладів:

  1. Серед геїв (нічого не маю проти права людини кохати, кого їй хочеться) модно стало пишатися своєю орієнтацією. А ви ризикніть сказати у просунутій тусовці: «Я пишаюсь своєю гетеросексуальністю». Заплюють!
  2. Недавно публікувались результати дослідження, згідно з яким жінки більш інтелектуально розвинені, ніж чоловіки. І нічого, з’являлось це і в ЗМІ, і у ФБ. Що характерно, американського дослідника, який провадив аналогічні дослідження, але дійшов протилежного результату... погнали з роботи.
  3. Чомусь прописують гендерні і расові квоти при прийомі на роботу у багатьох організаціях Заходу. Чи не є це насправді найвищою формою расизму і сексизму, коли людину оцінюють за расою чи статтю, а не за професійністю?
  4. В англійському містечку Ротерем пакистанці повадились ґвалтувати дівчаток – загалом понад 1500 за останні роки. Влада і поліція нічого не робили бо... боялись звинувачень у расизмі))).

Це так, штришки до портрету лівої ідеології в Європі. А тепер до суті: за яким милим надавати біженцям громадянство країн ЄС? Згідний, принципи гуманності велять допомогти людям, які у скруті. Доки у Сирії війна, давайте приймемо біженців, врятуємо і нагодуємо. Але до чого тут громадянство?! Закінчиться війна – і до побачення!

Для чого платити гігантські допомоги із безробіття людям, які навіть наміру не мають працювати і планують не просто жити на шиї у гостинних аборигенів, а й посадити на цю шию ще й цілий виводок своїх чад, які виростуть у цілковитій певності, що всі їм винні. Не було б соцвиплат, не було б можливостей легалізуватися – ніхто мільйонами не валив би у Європу. А їхали б тільки ті, хто мріяв про те, що зможе чесно заробити і реалізувати себе.

Така політика шкодить не тільки європейцям, перетворюючі колись привітні і квітучі передмістя на кримінальні мігрантські гетто, вона шкодить і самим мігрантам. Маловідомий факт: від 5 до 10% електорату правих партій у Європі – … (ви тільки не падайте) мігранти! Ті працьовиті і підприємливі африканці, араби, азіати, які приїхали у ЄС не в пошуках халяви, а працювати і будувати майбутнє, якраз найбільше потерпають від терору своїх диких соплемінників, які табунами лізуть у ситу Європу за «шарою». Розумні і працьовиті мусульмани не для того тікали в ЄС, щоб він перетворювався у новий «Європостан» із шаріатським судом, насильством і беззаконням.

Чи не абсурдною є ситуація, коли Великобританія виплачує радикальному мусульманському проповіднику Анхему Хударі т.зв. «велфер» (матеріальну допомогу) у розмірі більшому, ніж, наприклад, пенсія британського солдата, який захищав свою державу? При цьому пан Анхем не соромиться у своїх проповідях пояснювати, що «велфер» насправді – це гроші на Джихад, бо Аллах, мовляв, потьмарив розум невірних кяфірів і знищує їх сатанинський лад їхніми ж руками.

Для особливо вразливих: я проти дискримінації за будь-якою ознакою, але також я проти того, щоб справедливістю підтирали дупу. І проти не тільки із ідейних міркувань, а й тому, що радикальні (і в т.ч. радикальні ліві) ідеології виснажують суспільства, у яких панують. І з часом ці суспільства в’януть і програють конкурентну боротьбу. Не хотілося б втрачати матінку-Європу хоча б тому, що нашим дітям у ній жити.

На закуску, дуже сильне відео про те, як виглядає сучасна ліва система цінностей. Нехай і гіпербола, але хіба щось по суті неправильно?!

 

Спостереження: кожен новий теракт у Європі привертає все менше і менше уваги як зі сторони ЗМІ, так і з боку френдів у Ф...

Опубліковано Taras Shotik 22 березень 2016 р.

 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 10:28 :44