Новини » Події 23 березня, 2016, 10:55
На окупованих територіях виводять кошти з банківських карт жителів, – ІС
Фото: sprotyv.info
Фото: sprotyv.info

На вулицях окупованої Макіївки (Донецька область) роздають листівки з рекламою зняття грошових коштів з банківських карт.

Про це повідомляє Інформаційний спротив.

Нагадаємо, що фінансові установи України остаточно припинили свою діяльність на окупованій території в грудні 2014 року, після чого угруповання «ДНР» почала вибудовувати мережу пунктів з виведення коштів з банківських карт жителів захоплених міст. У так званих «міняйлів» курс рубля до гривні становить 1 до 2, але при цьому клієнту надається уявний бонус. До знятої суми в рублях клієнту додають певний відсоток, причому, цей відсоток залежить від обмінного курсу на території, підконтрольній українській владі. Таким чином, «міняйли» заробляють на різниці курсу приблизно від 30 до 50 гривень на одній знятій тисячі. Клієнт переводить свої гривні на рахунок «міняйли», а отримує готівкою в рублях. За бажанням клієнта він може отримати запитувану суму в гривнях, але з комісією, яка складає від 4 до 6% від суми, що знімається.

Сьогодні ж на вулицях окупованої Макіївки пропонують листівки, в яких зазначено так званий бонус + 23% до суми, що знімається в рублях і -4% від суми, що знімається в гривнях.

Фото: sprotyv.info
Фото: sprotyv.info

Серед послуг, які надають пункти переведення в готівку коштів:

  • зняття коштів / поповнення банківських карт,
  • переказ коштів з картки на картку,
  • поповнення електронних гаманців,
  • виведення коштів,
  • отримання / відправлення переказів з / за кордон,
  • перекази в / з Криму.
Фото: sprotyv.info
Фото: sprotyv.info

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 14:20 :53