Новини » Події

За службову недбалість покарали 111 співробітників закарпатського лісгоспу

Протягом 2015 року звільнили 14 співробітників з лісової охорони Закарпатського лісгоспу, 97 співробітників управління лісового господарства притягнули до правової відповідальності за недбалість при виконанні посадових обов’язків.

Про це на зустрічі до Міжнародного дня лісу розповів начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга, – повідомляє УНН.

Керівник обласного лісгоспу зазначив, що лісова охорона у взаємодії з правоохоронними органами постійно веде роботу по боротьбі та попередженню незаконної вирубки лісів.

Протягом 2015 року зафіксували 3500 кубометрів незаконної вирубки, більшу частину якої виявила саме структура лісової охорони.

Вже цього року статистика нараховує незаконні 300 кубічних метрів. Власне сам лісгосп забезпечує щорічну лісозаготівлю в обсязі 1 мільйон 300 тисяч кубометрів.

Санкція за незаконну вирубку лісу передбачає штраф у 3 тисячі гривень за кубометр лісоматеріалу. Натомість, за словами громадських активістів, вартість «ділового лісу», наприклад за 1 кубічний метр буку, коливається у межах 50-100 євро.

 

Loading...