Новини » Політика

У ВР зареєстрували проект змін до закону про люстрацію, врахувавши думку Венеціанської комісії

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект про зміни до законодавчих актів про люстрацію з урахуванням зауважень Венеціанської комісії.

Про це повідомив народний депутат України, один з авторів законопроекту Леонід Ємець (фракція «Народний фронт»), пише Інтерфакс-Україна.

«Незважаючи на всі спроби зробити так, щоб Конституційний Суд мав підстави стверджувати, що закону немає в парламенті, ми все ж вийдемо завтра на розгляд у Конституційному Суді із зареєстрованим законопроектом», – повідомив Л.Ємець на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook у понеділок.

За словами народного депутата, «суворо дотримуючись рекомендацій Венеціанської комісії, закон розширить сферу люстраційної перевірки і на Конституційний Суд».

Як повідомляє сайт українського парламенту, законопроект №2695 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань очищення влади» зареєстровано в понеділок, 21 березня.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Європейська комісія «За демократію через право» («Венеціанська комісія») рекомендує внести зміни в український закон «Про очищення влади» (про люстрацію). 

Loading...