Новини » Регіони 21 березня, 2016, 10:39
На Закарпатті може підтопити 120 га садів через захаращеність річки

На Ужгородщині громади сіл Холмок та Баранинці, а також керівництво ТОВ «Контакт-Буд» б’ють на сполох і просять депутатів Закарпатської облради допомогти у вирішені питання реконструкції меліоративної системи та розчищення русла річки Циганівки.

Наразі склалась загрозлива ситуація зі станом меліоративної системи та русла річки Циганівки на територіях Баранинської та Холмецької сільських рад, які заросли та неймовірно захаращені.

Такий стан може призвести до негативних наслідків, зокрема, підтоплення сіл вище за течією та сто двадцяти гектарів садів волоського горіха ТОВ «Контакт-Буд»  та інших видів кісточкових, які вже закладено в Ужгородському районі, на території урочища «Каран-ІІІ», «Каран-IV» Баранинської сільської ради та урочища «Чадий» Холмецької сільської ради.

Товариство зверталося до Ужгородської РДА з приводу реконструкції меліоративної системи та розчищення русла річки Циганівки, але, на жаль, позитивного зрушення у вирішенні цієї проблеми немає, у зв’язку з відсутністю фінансування.

На замовлення товариства Державним агентством водних ресурсів України, басейновим управління водних ресурсів річки Тиса, ВКП «Закарпаттяводпроект» виготовлено проектно-кошторисну документацію. Її надано до Ужгородської РДА, але до сьогодні питання фінансування проведення робіт залишається не вирішеним – інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 14:30 :41