Новини » Політика

Луценко: Росія має прийняти швидке рішення щодо Надії Савченко

Я слідкую за процесом над Надією Савченко із таким ж почуттями, які мають усі українці. Бо судять не тільки солдата Надію Савченко, а й кожного українця, який має святе право захищати свою Батьківщину.

Про це в ефірі каналу «112 Україна» сказав голова парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко.

«Як людина, яка має свій шлях у житті, я розумію, як важко Надії сьогодні знаходитися у застінках окупанта. Моя дружина Ірина знаходиться в числі депутатів, які психологічно, морально, політично підтримують її на цьому процесі. Вона вперше бачить Надію Савченко і каже, що це дуже харизматична

особа, від неї йдуть хвилі впевненості, незламності, гордості за свою країну», – зауважив політик.

Юрій Луценко висловив моральну та політичну підтримку Надії Савченко, всій її родині та команді і впевнений, що вона буде вільною та працюватиме на Україну.

За словами Луценка, Надія Савченко може бути помилувана після засудження Президентом Російської Федерації і відбути додому, вона може бути передана для відбуття покарання в Україні, а також може бути обміняна на інших військовослужбовців РФ, які затримані та засуджуються на території України.

«Всі інші версії є лише для відволікання уваги від необхідності приймати швидкі рішення для врятування життя жінки і солдата, і для врятування рештків можливих контактів кремлівського керівництва з усім світом.

Абсолютно очевидно, що Надія Савченко після абсолютно звинувачувального вироку оголосить сухе голодування і рахунок піде на дні. А смерть Надії Савченко буде тяжким ударом для всіх нас, але в першу чергу це означатиме хрест на можливості будь-яких комунікацій у світі для керівництва Кремля.

Там це розуміють і мають прийняти відповідальне рішення найближчим часом у рамках трьох шляхів: помилування, обмін, відсилання в Україну для відбування «покарання», – наголосив Луценко.

Він упевнений, що інших варіантів не існує, бо рішення необхідно приймати надзвичайно швидко.

 

Loading...