Новини » Спорт 20 березня, 2016, 1:35
Запорізький «Мотор» у першій грі 1/8 фіналу гандбольної ЛЧ зазнав поразки

У Броварах (Київська обл.) вчора ввечері відбувся перший матч 1/8 фіналу гандбольної Ліги Чемпіонів, в якому чемпіон України запорізький «Мотор» приймав угорський «Веспрем» і програв з рахунком 24:29.

Гра проходила в рівній боротьбі тільки в першому таймі, який «Мотор» зміг звести внічию – 12:12, інформує unian.ua.

Після перерви більш досвідчені і володіючи високим класом гравці угорської команди захопили перевагу. В середині другої 30-хвилинки «Веспрем» досяг переваги в п’ять голів і зберіг лідерство до кінця матчу.

Кращим гравцем у складі господарів майданчика став російський легіонер українського клубу Ігор Сорока, на рахунку якого сім голів.

Матч-відповідь пройде в Угорщині 26 травня. Переможець за сумою двох ігор потрапить до чвертьфіналу найпрестижнішого гандбольного єврокубка – вісімки найсильніших клубних команд Європи. Українській команді потрібно буде вигравати з різницею у шість м’ячів, щоб потрапити до чвертьфіналу.

2019-03-19 07:33 :41