Новини » Світ

У США заарештували російського мільярдера за зв’язок з неповнолітньою

У Коннектикуті (США) поліція заарештувала російського мільярдера Шалву Чигиринського, звинувативши його у зв’язку з неповнолітньою.

Про це повідомляє Дождь  із посиланням на Greenwich Daily.

Ім’я та вік затриманого аналогічні даними російського мільярдера Шалви Чигиринського. Американське видання також вказало його домашню адресу: North St., 144. Розташований там котедж схожий на будинок бізнесмена, фотографію якого раніше опублікував британський таблоїд The Daily Mail.

«Чигиринського заарештували за незаконний зв’язок з неповнолітньою. Його відпустили після внесення застави в 50 тисяч доларів», – йдеться у публікації.

За словами представника поліції Грінвіча, ордер на арешт підозрюваного був виданий після вивчення скарги, поданої 15 листопада 2015 року. Чигиринський був звинувачений у «незаконному контакті» з дівчиною під час судового розгляду зі своєю колишньою дружиною.

10 березня, після того, як 66-річний Чигиринський прийшов з повинною в поліцію, йому пред’явили звинувачення за двома статтями: «заподіяння шкоди здоров’ю неповнолітнього» і «незаконний контакт з неповнолітнім віком до 16 років». Наступне засідання суду призначене на 29 березня.

Адвокат Чигиринського Одрі Фелсен заявляє, що її підзахисний відкидає всі звинувачення.

Поліція не може розкрити деталі справи, оскільки в ній фігурує неповнолітня. Судових документів у справі в публічному доступі немає.

Чигиринський веде тяжбу з колишньою дружиною Тетяною Панченковою щодо того, хто стане опікуном їхніх дітей і як буде розділене майно. Вони одружилися в Росії в 2003 році і розлучилися в 2009-му, у них четверо дітей. Судові розгляди проходять у цивільному суді в Коннектикуті.

У 2013 році Панченкова дала свідчення про те, що зазнавала фізичного насильства з боку колишнього чоловіка. Бізнесменові за рішенням суду заборонено наближатися до дружини ближче ніж на 100 метрів, а спілкуватися з дітьми можна тільки в присутності адвоката. Таке рішення було прийнято навесні 2012 року: тоді Чигиринський влаштував скандал на дні народження молодшої дочки, а дружина звинуватила його в образі дітей і погрозах на її адресу.

У травні 2010 року Шалва Чигиринський передав свої 23,3% акцій Sibir Energy «Газпром нафти». Через кілька місяців були закриті кримінальні справи за несплату податків на 600 мільйонів рублів Московською нафтовою компанією і Московською нафтогазовою компанією, якими керував бізнесмен. Через податкові претензії він раніше був змушений залишити Росію.

 

Loading...