Новини » Світ

Чутки про катастрофу в Ростові: теракт, удар крилом об «злітку» та падіння під прямим кутом

Поки немає офіційної версії трагедії, люди обговорюють різноманітні версії, аж до теракту.

Літак із Дубаї, який розбився у російському Ростові-на-Дону, не зміг сісти з першої спроби та кружляв над містом, перше ніж зайти на фатальну посадку. Це тривало близько двох годин, – йдеться в сюжеті ТСН.

В авіакатастрофі загинули 62 людини – всі, хто був на борту. Це 7 членів інтернаціонального екіпажу та 55 пасажирів – серед них четверо дітей. Усі пасажири – здебільшого туристи.

З них 44 громадяни Росії, два – Індії, один Узбекистану та восьмеро українців. Із родичами більшості українські дипломати вже встановили зв’язок. Більшість цих людей – з Донбасу.

Серед основних причин катастрофи у Слідчому комітеті Росії озвучили помилку пілотів, складні погодні умови та технічні несправності.

Теракт – не розглядають.

Нагадаємо, пасажирський Boeing рейсу FZ981, що летів з Дубаї, впав при посадці в Ростові-на-Дону в Росії.

На його борту було понад 50 пасажирів і членів екіпажу. Внаслідок авіакатастрофи всі вони загинули.

Пізніше українське МЗС підтвердило, що в цій авіакатастрофі загинули вісім громадян України. Серед них – семеро дорослих та одна дитина.

«На цей момент МЗС вживає заходів щодо інформування родичів загиблих українців. Для цього відкрито окремі гарячі лінії МЗС та Генконсульства України в Ростові-на-Дону», – повідомив перший секретар Департаменту Консульської служби МЗС України Євген Ігнатовський.

Як повідомлялося, на місці аварії пасажирського Boeing у Ростові-на-Дону виявлено одну із «чорних скриньок».

Представник СК РФ Володимир Маркін повідомив, що розробляються різні версії катастрофи, серед них – помилка у діях екіпажу літака, технічна несправність борту, складні метеоумови та інші фактори.

За фактом аварії Boeing порушено справу про порушення правил безпеки руху.

Також стало відомо, що в районі авіакатастрофи у Ростові-на-Дону синоптики зафіксували так звану «струминну течію», яка є рідкісним природним явищем. 

Loading...