Новини » Події

Адвокат Савченко подав заяву на пранкерів за «лист Порошенка»

Адвокат Надії Савченко Марк Фейгін написав заяву на авторів рейкового листа Володимира Кузнєцова та Олексія Столярова, відомих, як «Вован» та «Лексус».

На початку березня вони передали через юриста фальшивий лист, в якому начебто Президент України Петро Порошенко просив Савченко припинити голодування й обіцяв їй посаду міністра.

«Заяву на пранкерів подано. Не буду говорити, куди. Я поки обмежуюся цією інформацією в публічному просторі: заява подана», - сказав Фейгін.

Адвокат не уточнив, за якою статтею, на його думку, повинні бути притягнуті до відповідальності пранкери.

Про плани домогтися порушення кримінальної справи проти пранкерів Фейгін оголосив 12 березня, передає «Новое время».

«Я починаю кримінальне переслідування «лексуса» і «вована». Ось і подивимося, хто вас кришує», - сказав адвокат. У відповідь пранкери пригрозили юристу зустрічним позовом.

«У своєму блозі він звинуватив нас у педофілії і написав своїм українським передплатникам, щоб вони відправили нас у пекло. Про педофілію — це наклеп, а щодо пекла — це вже можна розцінювати як загрозу», — відреагував Кузнєцов.

Нагадаємо, 10 березня Надія Савченко припинила сухе голодування, яке почала з 3 березня. Її адвокати заявили, що вона пішла на цей крок тому що отримала лист від президента України Петра Порошенка.

Адвокат Марк Фейгін виклав у Twitter текст листа, в якому зокрема говорилося, що Савченко пропонують посаду в оновленому уряді.

Незабаром адвокат заявив, що лист виявився підробленим.

Пізніше пранкер Володимир Кузнєцов, більш відомий як Вован, заявив, що лист Надії Савченко нібито від президента України Петра Порошенка написав він.

Пізніше Кузнєцов оприлюднив запис телефонної розмови з адвокатом Надії Савченко Марком Фейгіним від імені представника адміністрації президента України з проханням донести до українки лист, написаний нібито від Петра Порошенка.

У свою чергу Фейгін заявив, що оприлюднений Кузнєцовим запис є фейком.

Loading...