Новини » Події

Українські снайпери отримали експериментальну зброю для знищення ворога на великій відстані

Центр підготовки снайперів Національної гвардії України. Фото: ngu.gov.ua

Сьогодні, 18 березня, секретар РНБО Олександр Турчинов, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров відвідали новий центр підготовки снайперів. Під час візиту військовим вручили першу партію експериментальних снайперських гвинтівок.

Про це повідомили на офіційному сайті РНБО.

«Ми сьогодні передаємо зброю не тільки для поліпшення бойової підготовки, але і для її тестування як у центрі підготовки снайперів, так і безпосередньо на полі бою, і ваші зауваження та пропозиції будуть швидко враховані інженерами та виробниками для поліпшення якості і надійності зброї», – зауважив секретар РНБО Олександр Турчинов..

За його словами, вітчизняні підприємства сьогодні забезпечують Збройні сили України і Національну гвардію України як важкою військовою зброєю і технікою, так і широким асортиментом високоякісної стрілецької зброї.

«Всім відома автоматична зброя, розроблена українським підприємством «Форт» – відомим виробником стрілецької зброї: пістолети, снайперські гвинтівки, кулемети й автомати», – сказав він, додавши, що концерн «Укроборонпром» почав виробництво снайперської зброї різних калібрів, яке повинно відповідати стандартам світових виробників.

Під час візиту Турчинов зазначив, що на базі центру підготовки снайперів Національної гвардії України буде створено науково-дослідну лабораторію з дослідження і розробки спеціальних боєприпасів для снайперської зброї, використання якої дозволить знищувати ворога на великій відстані».

«Професійна підготовка снайперів – одне з пріоритетних завдань, яке сьогодні стоїть перед нашими військовими, Національна гвардія виконує її за високими стандартами НАТО. Завдання наших фахівців – нейтралізувати і знищити терористів і ворожих снайперів, які, порушуючи Мінські угоди, працюють проти наших військових у зоні проведення АТО», – зазначив Олександр Турчинов.

 

Loading...