Новини » Події

У Москві гучно відсвяткували «возз’єднання» Криму з Росією

Мітинг-концерт «Ми разом», приурочений до другої річниці возз’єднання Криму і Севастополя з Росією завершився в Москві.

У заході взяли участь активісти парламентських і непарламентських партій, громадських організацій. За даними поліції, мітинг-концерт зібрав близько 100 тис. осіб, – повідомляє ТАРС.

Учасники акції почали збиратися в центрі столиці за дві години до його початку. Вже до 15.20 Василівський спуск, прилеглі до нього вулиці і Великий Москворецкий міст були заповнені людьми. Вони тримали в руках російські прапори, прапори партій і громадських організацій. В мітингу взяли участь не тільки активісти парламентських партій, але і непарламентських, зокрема, «Батьківщини», «Зелених», «Партії пенсіонерів», партії «вільних громадян».

Помітні були також представники громадських організацій: «Антимайдан», «Національно-визвольний рух», «Твереза Росія», «Офіцери Росії». Крім прапорів, учасники мітингу тримали плакати: «Ми любимо Крим», «Відпочиваю в Криму», «Крим і Севастополь – колиска російського духу».

Мітинг-концерт відкрив піснею «Я люблю тебе, Росія» народний артист СРСР і депутат Держдуми Йосип Кобзон. Але крім численних артистів, на сцені виступили і лідери фракцій Держдуми. Вони, як у минулі роки, залишили політичні розбіжності і були одностайні – Крим з Росією назавжди.

Голова ЛДПР Володимир Жириновський відзначився епатажною пропозицією. «Треба повернути історичну назву – Таврида. Адже була в царській Росії Таврійська губернія, і там завжди сидів російський генерал-губернатор», – заявив він.

Лідер КПРФ Геннадій Зюганов подякував кримчанам за те, що зуміли без «єдиного пострілу» возз’єднати Крим з Росією. «Я хочу подякувати Криму, перш за все, за те, що він врятував країну від великої війни. Там було 20 тисяч солдатів України і 15 тисяч наших військ. Жодного пострілу – це, насамперед, заслуга самоорганізації Криму, усіх громадян, які зуміли створити народне ополчення і врятували нас від зіткнення», – сказав Зюганов.

Голова «Справедливої Росії» Сергій Миронов заявив, що «кримська весна» показала, що Росія завжди зможе захистити себе і своїх громадян. «І нехай сьогодні наші недруги знають, що Росія не торгує своєю честю, Росія завжди буде вірна своєму великої історії», – підкреслив він.

 

Loading...