п'ятниця, 18 березня, 2016, 13:21 Львів
У Львові шукатимуть кошти для сонячних батарей на будинках для учасників АТО
Сонячні батареї на даху будинку. Фото: photo-lviv.in.ua
Сонячні батареї на даху будинку. Фото: photo-lviv.in.ua

ЛКП «Рембуд» готує звернення до місії ОБСЄ та ряду інших міжнародних організацій щодо можливості залучення грантових коштів та фірм виробників для встановлення сонячних батарей на дахах будинків для учасників АТО, які зводять у Львові на вул. Під Голоском.

Про це повідомив сьогодні, 18 березня, на засіданні комісії щодо вирішення проблемних питань учасників АТО директор ЛКП «Рембуд» Віктор Писаренко.

Він нагадав, що під час минулорічних засідань комісії було задекларовано облаштування на дахах будинків для учасників АТО сонячних батарей. 

«Виходячи з технічної можливості встановити на даху житлових будинків для бійців АТО сонячних батарей для забезпечення додаткового економічного живлення систем освітлення, ЛКП «Рембуд» готує звернення до місії ОБСЄ та ряду інших міжнародних організацій щодо можливості залучення грантових коштів та фірм виробників для встановлення необхідного обладнання», – зазначив Віктор Писаренко.

За його словами, сонячні батареї повинні давати енергію для освітлення під’їздів та прибудинкової зони.

Писаренко також розповів, що уже проведено кілька нарад щодо будівництва трансформаторної підстанції «Львів 24» у районі вул. Під Голоском. Є домовленість про те, що «Рембуд» як замовник повинен виготовити проект. Його вартість 899 тис. грн.

«Ми вирішили скористатись послугами «Західелектропроектбуду», який проектував подібну підстанцію у 2007 році. Уже готова угода щодо цього. Проект повинен бути у червні, а до кінця року Обленерго обіцяє за кошти інвестиційної програми поставити перший трансформатор. Від нього прокладуть приблизно 4 км кабелю до нашого будмайданчика», – повідомив очільник «Рембуду».

Нагадаємо, З понеділка, 21 березня, підрядник розпочинає рити котлован під перший будинок для учасників АТО у Львові.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 11:53:50