Новини » Світ

МВС Німеччини заборонило правоекстремістське об’єднання «Білі вовки»

Правоекстремістське об’єднання «Білі вовки». Фото: faz.net

Міністерство внутрішніх справ Німеччини наклало заборону на правоекстремістську ксенофобську групу «Білі вовки» і пообіцяло не терпіти подібні організації.

Про це повідомляє видання Тagesspiegel, передає Укрінформ.

«Міністр внутрішніх справ ФРН Томас де Мезьєр заборонив правоекстремістське об’єднання «Терористична група «Білі вовки» («Weisse Wolfe Terrorcrew» – WWT)», – йдеться у повідомленні.

З моменту набуття чинності розпорядження усі заходи, що проводяться «Вовками», а також організаціями, які утворюються на їхній основі, вважаються нелегальними і підлягають покаранню. Заборонено також публічне використання прапора і символіки клубу.

У середу в 10 федеральних землях, включаючи Берлін, відбулися обшуки у будинках керівників угрупування – це 25 осіб. Окрім ноутбуків, носіїв інформації, мобільних телефонів, документів, зображень Гітлера було також конфісковано зброю.

«WWT – об’єднання неонацистів. Воно діє відкрито та агресивно проти держави і суспільства, проти мігрантів, інакодумців», – заявили у МВС.

Глава відомства пообіцяв не спускати очей з тих, хто пропагує ксенофобську та людиноненависницьку ідеологію і хоче встановити диктатуру за зразком націонал-соціалізму «усіма засобами».

«Таким групам, як WWT у Німеччині немає місця», – заявив де Мезьєр.

За його словами, влада послідовно виступає проти угрупувань, які поставили перед собою мету посіяти страх і жах з-поміж тих людей, які шукають захисту і притулку в Німеччині.

Нагадаємо, угрупування WWT було засноване у 2008 році як фан-група однойменної правоекстремістської музичної групи скінхедів Weisse Woelfe. Вона діє у Гамбурзі, Бранденбурзі, Шлезвіг-Гольштейні, Нижній Саксонії, Північному Рейні-Вестфалії та Берліні, її члени не раз вступали у сутички з поліцією.

 Loading...