Новини » Львів

Депутатів Львова обурює скасуванням всеукраїнських олімпіад

Депутатів Львівської міськради обурює рішення Міністерства освіти і науки України про скасування ІV етап Всеукраїнських олімпіад для учнів 8-9 класів з природничо-математичних предметів та 9-10 класів з гуманітарних предметів у зв’язку з браком коштів.

Про це заявив на сесії 17 березня депутат Ігор Дякович, передає кореспондент ІА ZIK.

Він нагадав, що цьогоріч скасовуються загальноукраїнські олімпіади з іноземних мов (зокрема, і з англійської), правознавства та економіки для 9–10 класів, а учні 8–9 класів позбавлені можливості позмагатися на загальнодержавному рівні з історії, біології, математики, географії, фізики, хімії, інформатики та трудового навчання.

«Такі рішення міністерства лише підтверджують те, що освіта надалі не є пріоритетним напрямом суспільного та державного розвитку України, негативно впливають на учнівську мотивацію до навчання та інтелектуальний потенціал молоді. Особливо парадоксальна ситуація склалася з відмовою від олімпіади з англійської мови саме в цьому році, який Президент проголосив Роком англійської мови в Україні», – наголосив Дякович.

Саме тому депутати звернулися до міністра освіти і науки Сергія Квіта з проханням скасувати своє рішення та сприяти проведенню ІV рівня олімпіад, а колег з міської та обласної ради просять підтримати їхнє звернення.

Loading...