Новини » Львів 17 березня, 2016, 10:15
Департамент ЛОДА ініціює проведення у районах промоційних фестивалів-ярмарків

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка доручив керівникам районів активізувати роботу Народних домів, зокрема, забезпечити проведення культурно-мистецьких заходів та покращити стан самих приміщень.

Про це йшлося під час наради з головами РДА та мерами міст обласного значення у середу, 16 березня.

«На сьогодні дуже важливо, щоб у кожному Народному домі області щотижня проводили культурно-мистецькі заходи, – наголосив очільник області. – Для цього необхідно залучати художні та аматорські колективи районів, які зможуть демонструвати свої таланти». Про це повідомляє пре-служба ЛОДА.

У свою чергу, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська наголосила, що обласний департамент всіляко сприятиме і допомагатиме у цій роботі районним відділам культури. «Чимало заходів ми пропонуємо самі, приїжджаємо з колективами, майстер-класами, проводимо різні зустрічі, – розповіла Христина Береговська. – Окрім того, ми ініціювали акції, які передбачають безкоштовне відвідування музеїв, театрів, екскурсій у Львові для літніх людей та малозабезпечених родин».

Окрім того, директор департаменту запропонувала цікаву ініціативу – проведення фестивалів-ярмарків в районах області.

«Кожен район сьогодні має свою родзинку, яку можна використати для його промоції, – зазначила Христина Береговська. – Якщо мистецтво стане інструментом, а аграрна продукція засобом – це позитивно вплине на розвиток регіону».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 04:41 :58