середа, 16 березня, 2016, 11:47 Львів
Учням у Кам'янка-Бузькому районі повернули безкоштовні гарячі сніданки

У Кам'янка-Бузькому районі нарешті відновили гаряче харчування для дітей молодшої школи і дошкільнят. Після того, як журналісти ZIK відреагували на численні звернення батьків, місцева влада активізувала зусилля.

Про це йдеться у сюжеті програми перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00).

Місцеві жителі розповідають, що як тільки журналісти  телеканалу зайнялись цією темою, обіди відновили за вісім днів.

«Відучора харчування повернулося в школу. Діти харчуються в повному обсязі. У нас є 107 дошкільнят, які харчуються три рази на день, і 203 особи з числа учнів отримують безкоштовне харчування. Що ж до якості харчування, то сьогодні тільки другий день, тому ми ще не можемо зробити глибокий аналіз. Але тим, що ми бачимо сьогодні, наразі задоволені», – повідомила директор Жовтанецького НВК Жанна Король.

Найбільше гарячому харчуванню зраділи дошкільнята. Два тижні, поки в районі тривали тендерні «розбірки», дітлахи перебували на сухому пайку і могли проводи в дошкільній групі не більше, ніж чотири години на день.

«Було незручно, коли діти приходили в школу і були змушені щось купувати на перерві. Вони бігали в  магазин, купували хот-доги», – розповіла учитель Жовтанецької школи Оксана Кулина.

Голова райдержадміністрації розповідає: після того, як у районі внесли зміни до організації харчування і провели прозорий тендер, контролювати процес нарешті стало простіше.

«При кожній школі створено постійну комісію, яку очолює директор школи. До її складу також входять представники батьківського комітету, сільської ради і депутати районної ради. Наголошую, комісія діє постійно, вона може будь-якої миті прийти і перевірити, бо це прописано в угоді між замовником, відділом освіти і постачальником послуг», –  зазначив голова Кам'янка-Бузької РДА Володимир Кирилич.

Щоправда, одна зі шкіл району ще без харчування, через те, що немає кухарів. Попередні працівники звільнились, а нових на роботу ще не взяли. Але чиновники обіцяють до кінця тижня виправити ситуацію.

Загалом на безкоштовне гаряче харчування з районного бюджету виділили майже п’ять мільйонів гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:37:15