Новини » Економіка 15 березня, 2016, 15:21
Європейський газ, потрапляючи у наші домівки, втрачає калорійність
Фото: ZIK/EPA/ADAM HAWALEJ
Фото: ZIK/EPA/ADAM HAWALEJ

Українці скаржаться, що на обігрів оселі чи приготування їжі витрачають більший об’єм газу, ніж, скажімо, десять років тому. Тим часом в «Укртрансгазі» та облгазах запевняють: калорійність палива навіть перевищує державні норми. А у тому, що газ погано горить, звинувачують самих споживачів.

Про це йдеться у сюжеті проекту соціальних журналістських розслідувань «Брат за брата» (щонеділі о 22:00 на телеканалі ZIK).

Львів’янин Петро Попович взяв у «Львівгазу» виписку спожитого обсягу за останні два роки. Виявилось, що у 2015 він витратив на 120 кубометрів більше, ніж у попередньому році.

«Я помітив, що чайник закипає набагато пізніше, ніж у попередні роки», – зауважує Петро.

За державними стандартами, теплота згорання природного газу має бути не меншою, аніж 7600 ккал на кубічний метр. Чим більше у паливі метану, тим швидше закипить ваш чайник, але у процесі видобутку намішуються також азот та вуглекислий газ.

«Щодо якості газу, то ми не можемо втрутитись у цей процес і щось там домішати чи відмішати. Цей газ нам поступив, ми його відповідно, постачаємо споживачам», – розповів начальник управління експлуатації газового господарства м. Львова Павло Сербан.

Та якщо теплотворність газу нижча 7600 калорій, споживачам повинні заплатити компенсацію. Однак для цього потрібно провести ряд експертиз. Спочатку фахівці лабораторії «Укртрансгазу» перевіряють паливо у трубах високого тиску. Однак, виявляється, що показники тут навіть перевищують норму.

«У результаті аналізу ми визначили, що теплота згорання – 8200 кілокалорій на кубічний метр. Це повністю відповідає вимогам нашого ГОСТу», – запевняють працівники лабораторії.  

Далі на черзі – перевірка палива із труб низького тиску. Її роблять вже у «Львівгазі». Таке дослідження може замовити кожен споживач. Та і тут визначили: питома густина газу і теплотворна здатність відповідають ГОСТу. Тож звинувачують у тому, що газ погано горить, самих споживачів.

«Можливо, там засмітилася горілка – розлилася кава, варили холодці, бульйони. Воно все збігало, натекло, засмалилося. Відповідно, починає горіти той жир, дає червоне чи жовте полумʼя і закопчуються баняки», – припускає Павло Сербан.

А от незалежну експертизу зробити не вдасться. Івано-франківські працівники Університету нафти і газу винайшли власний прилад для вимірювання калорійності. Однак, дослідження потрібно проводити у присутності представників «Облгазу». А там не погоджуються, мовляв, прилад немає сертифікату. Тож ми потрапляємо у замкнене коло.

«Лабораторією, яка перевіряє якість газу, володіє «Облгаз». Тобто, «облгаз імені Фірташа», який постачає нам паливо, ще й сам перевіряє якість свого власного газу», – обурюється народний депутат Юрій Деревʼянко.

Він додає: постачальники не переймаються очисткою природного газу від вуглекислого. Домішки становлять до 10 відсотків складу і, відповідно, прибутку. Якість газу в Україні і справді дуже низька, але все ж в межах норми, бо держстандарти застарілі. Адже у країнах Європи якість палива коливається від 9000 кілокалорій до 12000.

«Кількість газу, яку спалюють наші споживачі, є значно більшою, ніж у європейців. Та й за кордоном платять не за куби, а за кілокалорії, які отримують у результаті спалювання палива. Уряд України рапортував, що ми купуємо європейський газ. Виникає питання: як якісний газ з високою калорійністю потрапляє у наші пристрої опалювальні з низькою якістю?», – дивується Деревʼяненко.

Тим часом у Верховній Раді вже зареєстровано законопроект про підвищення стандартів якості газу до девʼяти тисяч кілокалорій. Тоді постачальники змушені будуть ретельно очищувати газ від домішків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 05:47 :13