Новини » Події 14 березня, 2016, 23:40
«Аграрний фонд» заявляє про чергову спробу розкрадання державного цукру

Прокуратура Київської області може бути причетна до розкрадання цукру, що належить державній спеціалізованій бюджетній установі «Аграрний фонд» та зберігається на складах в Луцьку.

Про це йдеться в прес-релізі фонду з посиланням на директора відомства Олега Липового.

«У нас є інформація, що готується виведення з держвласності 35 тисяч тонн цукру, який належить «Аграрному фонду» та зберігається на складах у Луцьку. У нас є всі підстави так вважати, оскільки лист до Кабміну з проханням відсторонити від посад нинішнє керівництво ГСБУ «Аграрний фонд» надійшло від прокуратури Київської області за підписом прокурора Курка», – сказав він.

За словами Липового, саме цей прокурор Київської обласної прокуратури наприкінці 2015 року ухвалив остаточне рішення про передання стороннім особам 30 тисяч тонн цукру-піску, який належав ДСБУ «Аграрний фонд» та зберігався на складах в Черкаській області.

«Ми робимо висновок, що Київська обласна прокуратура, яка прийняла остаточне рішення про незаконне передання цукру в Черкасах, зараз замітає сліди попередньої угоди, і має намір провернути таку ж аферу в Луцьку, – зазначив Липовий.

ДСБУ «Аграрний фонд» звернувся до правоохоронних органів з проханням запобігти черговій крадіжці державного майна.

Раніше ЕП писала, що наприкінці 2015 року зі складів в Черкаській області було розкрадено 30 тисяч тонн цукру-піску, що належить ДСБУ «Аграрний фонд». Збитки, завдані державі, оцінюються в 350 млн гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 03:49 :23