Новини » Політика

Яценюк оголосив умови за яких він погоджується піти

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на зустрічі з головами фракцій і президентом заявив, що готовий піти у відставку, якщо коаліція запропонує нового прем’єра з планом дій.

Про це після зустрічі з президентом заявили лідер Радикальної партії Олег Ляшко та голова фракції «Народний фронт» Максим Бурбак, – повідомляє Українська правда.

«Прем’єр Яценюк заявив, що якщо в парламенті є 226 голосів під нового прем’єра, під нову програму дій, він готовий поступитися посадою», – заявив Ляшко.

Лідер «радикалів» зазначив, що на зустрічі були знайдені підстави для формування нової коаліції.

«Фракція Радикальної партії готова брати участь у формуванні нової коаліції і нового уряду», – зазначив Ляшко.

«Прем’єр на цій зустрічі сказав, що, будь ласка, покажіть 226 голосів за нову кандидатуру прем’єра, сформуйте команду, покажіть програму дій уряду на 2016-й. І все ж таки ми готові почати консультації щодо нашої участі в майбутній коаліції», – заявив у свою чергу Бурбак.

За його словами, президент назвав три виходи з кризи: технократичний уряд, який очолюватиме Наталія Яресько, політичний уряд і продовження підтримки цього уряду.

Разом з тим лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк зауважив, що не почув від прем’єра готовності піти у відставку.

«Я особисто такого не почув. Була промова, яка могла на це натякнути, але чіткої позиції, що «я йду у відставку» я не почув», – сказав Березюк.

Loading...