Новини » Львів

У Ходорові на посаду мера об’єднаної громади претендують 5 кандидатів

Сьогодні, 13 березня, у сесійній залі Жидачівської районної ради відбулася нарада-семінар із представниками дільничних виборчих комісій з організації виборів до Ходорівської об’єднаної територіальної громади. Захід було організовано районною територіальною виборчою комісією та відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Жидачівської РДА.

Перед представниками дільничних виборчих комісій виступив начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА Ярослав Ягніщак.

Представники дільничних виборчих комісій отримали попередні списки виборців та бланки запрошень на вибори.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю райдержадміністрації.

За словами начальника відділу Олексія Хемія, в рамках проведення виборчої кампанії до Ходорівської об’єднаної територіальної громади, вже завершено процес реєстрації кандидатів у депутати та на посаду міського голови об’єднаної територіальної громади. Подолати 5% бар’єр та потрапити у міську раду спробують 10 місцевих осередків політичних партій: «Блок Петра Порошенка «Солідарність», ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», «Громадський рух «Народний контроль», Конгрес Українських Націоналістів, »Об’єднання «Самопоміч», «Правий Сектор», «Українська Галицька партія», «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП» та Радикальна партія Ляшка. У своїх списках політичні партії ведуть 269 кандидатів, які претендуватимуть на 34 депутатські місцяв майбутній міській об’єднаній громаді.

Зареєстровано також 5 кандидатів для обрання на посаду міського голови Ходорівської об’єднаної територіальної громади. Це – Ольга Гурдя, Ростислав Гапонюк, Мирослав Горачек, нині діючий мер Олег Коцовський і Андрій Чад.

Нагадаємо, що вибори до Ходорівської об’єднаної територіальної громади заплановано на неділю, 27 березня.

Loading...