live
Новини » Львів

Голову Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА Тараса Куликовця привітали з 85-річним ювілеєм

Сьогодні, 14 березня, на оперативній нараді у Ратуші міський голова Тарас Кучма привітав голову Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА Тараса Куликовця з 85-річчям.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на головного спеціаліста з питань внутрішньої політики міськвиконкому Лесю Ясюру.

Разом із словами подяки за подвижництво, служіння національній ідеї та рідному народові урядник міста передав ювіляру квіти.

Бурхливими оплесками Тараса Куликовця вшанували зібрані на нараді. Відтак, лірико-пісенний дарунок голові Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА адресували вихованка зразкової літературно-творчої студії «Любисток» Діана Грицай та солістка зразкового ансамблю «Чарівна сопілка» Марічка Олексюк Палацу дитячої та юнацької творчості м. Дрогобича, які є неодноразовими переможницями всеукраїнських та міжнародних творчо-патріотичних конкурсів.

Голова Бузької станиці Братства ОУН-УПА Мар’ян Длугош до вітального букету дрогобицькому достойнику додав гратуляції від братств ОУН-УПА Львівщини, Київщини, Черкащини, Конгресу українських націоналістів та Спілки офіцерів України.

Про Тарас Куликовця як вірного сина свого народу відгукується почесна громадянка Дрогобича, опікунка сестер Степана Бандери Анна Рудник. «Його дитинство і юність «вкрав» Сибір, куди із Жовківщини була вивезена уся сім’я Тараса Куликовця. Ревний християнин, який значно доклався до виведення УГКЦ з підпілля, патріот, серце якого повсякчас краялося за Україну», – характеризує свого соратника Анна Рудник.

Loading...