live
Новини » Політика

Чубаров: Заява окупантів про заборону Меджлісу – реальна, обговорюєм подальші дії

Лідер Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Всі основні напрямки діяльності Меджлісу кримськотатарського народу на сьогодні здійснюються з материкової України.

Про це повідомив народний депутат, глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров під час круглого столу «Заборона Меджлісу в Криму – нехтування правами корінного народу на самовизначення і порушення міжнародного законодавства окупаційною владою», – передає прес-служба «БПП Солідарність».

«Реальність заяви російських окупантів про заборону діяльності Меджлісу вже не викликають у нас сумнівів. Ми обговорюємо на разі свою поведінку і свої дії при такому розкладі. Всі основні напрямки діяльності Меджлісу кримськотатарського народу на сьогодні здійснюються з материкової України. Крім того, ми максимально відновили таку інституцію, як Всесвітній конгрес кримських татар. І напрямки нашої загальної боротьби, такі, як деокупація Криму, повернення Криму набирають обертів через цю організацію. Також, ми будемо відкривати свої представництва в Брюсселі, Вашингтоні. Як бачите, ми не збираємося знижувати активність Меджлісу», – зауважив народний депутат.

Рефат Чубаров підкреслив, що «ті, у кого немає відчуття любові до своєї батьківщини, вони завжди готові до зради».

«Вони переходять з одного війська до іншого, міняють одну країну на іншу. Кримські татари, незважаючи на деякі непорозуміння і різні моменти в їхньому житті з різними складами українських президентів і урядів, зайняли принципову позицію у відповідальний момент», – підкреслив лідер кримських татар.

 

Loading...