Новини » Політика

Чорновіл про заяви Садового і Березюка: Колись це називалося проституцією

Садовому без підтримки парламенту справді ризиковано ставати Прем’єром. Але тоді треба не втікати від роботи, а братися за вироблення реальних принципів для нової коаліції.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав політичний аналітик Тарас Чорновіл, коментуючи підсумки зустрічі лідерів «Самопомочі» Андрія Садового та Олега Березюка з Президентом Петром Порошенком.

«Питання конкретні, а відповіді словоблудні. Єдине, в чому згоден з Андрієм Садовим: без підтримки парламенту ставати Прем’єром ризиковано. То тоді не втікайте від роботи й беріться за вироблення реальних принципів для нової коаліції, а не займайтеся словесними викрутасами в стилі львівської психіатричної школи... А Березюк ще більше туману напустив. Така собі плутано-опозиційна риторика», – зазначив Чорновіл.

Також він звернув увагу на ще один момент: Садовий проти дострокових виборів, але єдине, що конкретного сказав про свої пропозиції Президенту, – це потребу якнайшвидше прийняти нове виборче законодавство.

«Воно то правда – треба. Але ж розмова йшла про те, чи Ти, чоловіче, хоч потенційно готовий взяти на себе відповідальність. А ще про те, чи Ти підтверджуєш свої попередні обіцянки повернутися в коаліцію після відставки Яценюка. Нема відповіді...», – написав Чорновіл.

«О, знову: «У них є коаліція, відновлюйте її й рятуйте Україну... А ми будемо чесно давати голоси за закони, які вважатимемо такими, що...» (Березюк). Загалом, колись у мої часи це називалося проституцією. До речі, рятувати Україну вони пропонують іншим... То що там можуть принести каламутні хвилі Полтви, панове Березюк і Садовий?», – додав він.

Як відомо, у понеділок Президент запросив до себе на зустріч Андрія Садового та Олега Березюка. Після цієї зустрічі стало відомо, мер Львова Андрій Садовий не пристав на пропозицію Президента очолити Кабінет Міністрів.

Нагадаємо, раніше речник Президента не виключив, що Прем’єром може бути призначений або Андрій Садовий, або Наталя Яресько.

 

 

Loading...