Новини » Політика

Яценюк побачив в Україні змову Кремля і олігархів

Глава уряду Арсеній Яценюк заявляє, що найбільш зацікавленими у дострокових виборах в Україні є популісти, олігархи та Кремль.

Про це Яценюк заявив 13 березня ввечері у «10 хвилинах з прем’єр-міністром», повідомляє урядовий портал. 

«Для нинішньої кризи немає раціональних підстав. Найбільш загрозливою... є теза про приреченість нинішньої політичної ситуації і проект дострокових парламентських виборів», – заявив він. 

За словами Яценюка, популісти «обіцяють моментально подолати корупцію, тисячі євро зарплат і пенсій вже завтра, кожному роботу, житло і благополуччя вже зараз, курс долара на рівні 5 гривень, а газ безкоштовно завжди». 

«Інтерес олігархічних сил, які обмежені нашим урядом, полягає у хиткому новому парламенті і, як наслідок, у слабкій владі в цілому, бо це створює сприятливі умови для відновлення старих схем. У свою чергу Кремль зацікавлений у знесиленій Україні», – додав Яценюк. 

На його думку, фіаско України буде використане Путіним для розколу в ЄС, зняття санкцій і виправдання свого злочину проти української держави.

«Той, хто у нинішньому становищі свідомо прокладає шлях для дострокових парламентських виборів, відкриває ворота для Путіна», – зазначив прем’єр. 

 

Loading...