Новини » Події 12 березня, 2016, 2:20
Охендовський анонсував Тиждень доступності виборчого процесу для інвалідів

У ЦВК відбулася зустріч Михайла Охендовського з менеджером глобальної програми Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) з питань доступності до соціально-політичних процесів Вірджинією Аткінсон.

Про це розповіли у відділі взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії, – повідомляє Укрінформ.

У зустрічі брали участь представники Національної асамблеї інвалідів України (НАІУ), сторони обговорили питання щодо доступу виборців з особливими потребами до політичних і, зокрема, виборчих процесів.

Зокрема, директор програм IFES в Україні Пітер Ербен зауважив, що його організація приділяє підвищену увагу дотриманню прав інвалідів, саме цій тематиці буде присвячений Тиждень доступності виборчого процесу, який триватиме в Україні протягом наступного тижня.

«Серед інших заходів вперше в нашій країні проводитиметься модуль тренінгу «Брідж» стосовно інвалідів, в якому братимуть участь представники Центральної виборчої комісії та громадських організацій людей з обмеженими можливостями», – йдеться в повідомленні ЦВК.

Програма, зокрема, передбачає проведення Всеукраїнської конференції «Вибори та права людей з інвалідністю», яку організовують Міжнародна фундація виборчих систем та Національна асамблея інвалідів України. За її підсумками робоча група напрацює дорожню карту, яка допоможе покращити доступ людей з обмеженими можливостями до участі у виборах та сприятиме виконанню Україною міжнародних зобов’язань щодо дотримання прав інвалідів. «Центральна виборча комісія готова налагодити постійну співпрацю з Національною асамблеєю інвалідів України для вироблення та застосування на практиці ефективних підходів щодо забезпечення доступу до виборчих процесів людей з обмеженими можливостями», – зазначив в ході зустрічі голова Комісії Михайло Охендовський.

Вірджінія Аткінсон, в свою чергу, висловила сподівання, що вже у недалекому майбутньому Україна стане регіональним лідером у вирішенні зазначених проблем.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 16:41 :20