субота, 12 березня, 2016, 12:55 Регіони
На Волині участь в операції дитини брав участь п’яний лікар

У Луцьку нетверезий лікар брав участь в операції п’ятирічного малюка. Так стверджують батьки дитини. Хлопчика шпиталізували з підозрою на апендицит, а вже після операції до них вийшов анестезіолог, від котрого несло алкоголем.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Перед самою операцією, поспілкувавшись із лікарями, батьки хлопчика були певні, що все гаразд. Адже їм фахово все розтлумачили і заспокоїли. Та вже після операції поведінка анестезіолога приголомшила.

«Завершилася операція, цей анестезіолог привіз на каталці дитину в палату. Я йому допомагав цю каталку тримати і таке відчуття було, що він хилиться до стіни. Він став говорити, а в нього язик заплітається», - розповів тато хлопчика Сергій Сачук.

«Переді мною стояла людина, яка виглядала п’яною і казала нісенітниці. Він говорив: коли ваша дитина вийде з анестезії, погодуйте її груддю. А я кажу: «лікарю, дитині 5 років». Оскільки нас багато було в палаті, то дівчата почали за спиною мені кричати, що з лікарем щось не те», - стверджує мати Наталія Сачук.

Налякані поведінкою лікаря, батьки викликали поліціянтів. «Прибувши на місце, лікаря в лікарні не знайшли, оскільки його уже не було. Потім батько звернувся з Луцький міський відділ поліції із заявою, щоб у подальшому запобігти таким випадкам», - повідомила інспектор Патрульної поліції Луцька Юлія Щолокова.

Анестезіолог Олег Шелест і справді втік із медзакладу, не добувши і до кінця зміни, кажуть батьки. Зараз він на лікарняному, на телефонні дзвінки не відповідає. У лікарні тим часом планують провести власне розслідування. Тим паче, що анестезіолога не раз бачили напідпитку.

Від моменту, коли трапився інцидент і заяви батьків до поліції минуло уже п’ять днів, однак провадження там не відкрили досі. Коментувати на камеру поліціянти відмовилися, кажуть, наразі проводять перевірку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 16:45:24