п'ятниця, 11 березня, 2016, 0:02 Події
Атака провалилася: Стрєлков розповів про подробиці поразки бойовиків біля Ясинуватої

Атакували українських військових на зайнятій ними висоті під Авдіївкою командири бойовиків, особисто підпорядковані так званому «главі ДНР». Про це повідомив колишній «міністр оборони ДНР» Ігор Стрєлков.

Російський терорист у Москві, отримавши дані від бойовиків «ДНР» дійшов висновку, що це була імпровізована ініціатива терористів однієї з банд, що не входять до так званого Корпусу – «армії ДНР». Про це Стрєлков учора написав на Інтернет-форумі під своїм звичним псевдо «Котич».

Ініціатива виявилась абсолютно безперспективною, вважає Стрєлков і називає втрати терористів у цій атаці – до трьох убитих і до 16 серйозно поранених.

Нагадаємо, висоту під Авдіївкою українські військові відбили у бойовиків ще в кінці лютого.

Тепер же бойовики вирішили повернути її назад. Нічого не вдалося.

За передбаченнями Стрєлкова, бої за цю висоту триватимуть і далі.

Стрєлков не помилився. За даними штабу АТО, вчора під вечір терористи під Авдіївкою вчинили потужні обстріли позицій українських військ, задіявши міномети калібру 120 мм і САУ калібру 122 мм.

Українська сторона СЦКК наголошує на тому, що обстріли з важкого озброєння з боку бойовиків здійснювалися для захоплення промзони Авдіївки, а інформаційний психоз мав би послужити для виправдання завчасно спланованих підступних дій захоплення бойовиками важливих об’єктів інфраструктури Авдіївки

ф1

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 01:32:31