четвер, 10 березня, 2016, 5:18 Події
В одному з озер біля Горлівки знайшли тіло дівчини, викраденої бойовиками

Дівчина вийшла з дому близько 11 ранку на початку грудня 2015 року, а 26 грудня зателефонувала рідним, встигнувши повідомити, що знаходиться в підвалі.

Про це повідомляє «Преса України».

Бойовики «ДНР» намагаються спихнути своє вбивство дівчини на «карателів хунти» (ВІДЕО)

Тіло Єрмакової було виявлено в одному з озер в районі селища Короленко, які місцеві жителі називають «короленківські ставки». В даний час рідні чекають результатів розтину, які повинні показати причину смерті дівчини.

Повідомляється, що під час пошуків батьки дівчини повідомляли в соцмережах, що готові заплатити викуп за свою дочку і розповіли, що вона дзвонила додому, але встигла сказати тільки, що утримується в якомусь підвалі. Нещасна не змогла назвати місто або будинок, в підвалі якого її утримують. Також вона не назвала своїх викрадачів.

Однак є свідкі, які бачили, що дівчину насильно утримували в полоні на своїй базі в селищі Озеряновка бойовики загону «Троя». Ніяких інших подробиць у цій справі ні батькам ні друзям дівчини встановити не вдалося.

Тим часом загін «Троя» навіть серед терористичних бандформувань відрізнявся жорстокістю і беззаконням, саме тому в кінці січня він був розформований керівництвом донецьких бойовиків за грабежі і мародерство, а також за вчинення інших тяжких злочинів. Після зачистки бази «Трої» в Озеряновці повідомлялося, що в підвалах були виявлені бранці і навіть дівчата, але Ірини Єрмакової серед них не було.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 22:27:51