четвер, 10 березня, 2016, 15:14 Регіони
В Івано-Франківську талановитим випускникам запропонують унікальну можливість навчання

Завтра, 11 березня, в Івано-Франківську Українська Академія лідерства шукатиме найкращих випускників середніх шкіл, щоб запропонувати їм безкоштовне навчання унікального формату.

 Про це повідомив власкор IA ZIK.

Як зазначають організатори, згідно статистики, 70% випускників вищих навчальних закладів не працюють за спеціальністю. Тому вони хочуть зламати цю тенденцію та дати можливість студентам спробувати себе у різних сферах, щоб зрозуміти, чи дійсно вони на правильному шляху.

Навчання в академії триває 10 місяців 24 години на добу, 7 днів на тиждень та включає академічну, спортивну, волонтерську та мандрівну програми.

Зустріч з громадськими активістами Івано-Франківська відбудеться 11 березня, у п’ятницю о 16:00 год в приміщенні Пласту, що на вул. Павлика 10.

Довідка IA ZIK.

До ініціативної групи ідейних натхненників Української Академії лідерства долучилися видатні і талановиті українці, серед яких Ярослав Грицак, Владислав Троїцький, Іван Малкович, Віталій Сич, Святослав Вакарчук, Віктор Зотов, Валентина Зотова, Оксана Семенюк, Андрій Зелінський, Борис Ґудзяк, Наталя Попович, Ярослав Рущишин, Олена Кошарна, Ярослава Джонсон.

У вересні Українська академія лідерства відкриється у Миколаєві, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Києві та Чигирині.

Навчання в академії є безкоштовним та відбувається в рамках програми лідерства, залучення інвестицій та розвитку, що впроваджується в Україні фондом Western NIS Enterprise Fund.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 04:29:23