четвер, 10 березня, 2016, 9:49 Події
Українців в Криму окупаційна влада об’єднає у «національно-культурну автономію»
Фото: radiosvoboda.org
Фото: radiosvoboda.org

Українці, які мешкають у Криму, об’єднаються у загальнокримську національно-культурну автономію.

Про це сказав голова проросійської української громади Сімферополя Олег Кравченко, – повідомляє Rian.com.ua.

«Спочатку будуть створені національно-культурні автономії на місцях, після чого буде проведено загальнокримський конгрес, на якому оберуть голову регіональної кримської національно-культурної автономії», – сказав Кравченко.

За його словами, на сьогодні вже створено національно-культурну автономію українців у Сімферополі, наступною стане Євпаторія.

Кравченко зазначив, що наразі на півострові проживають близько 300 тисяч етнічних українців. «Зараз є дуже багато суперечливих заяв про життя українців у Криму.

Хочу сказати, що утисків на національному ґрунті чи міжнаціональних конфліктів у Криму нема. Ми можемо спокійно ходити у вишиванках, ніхто нікого не утискає і не пригноблює», – підкреслив Кравченко.

Він також закликав припинити будь-які політичні спекуляції на тему життя українців у Криму.

Нагадаємо, 17 серпня 2015 року під час неформальної зустрічі президента РФ Володимира Путіна з представниками національних громадських об’єднань Криму Олег Кравченко «від імені всіх українців» висловив йому подяку за «повернення Криму до складу Росії». «Ми підтримуємо стосунки з українським населенням через нашу громаду в Україні, намагаємося донести їм, що український вибір Криму, який ми задекларували на референдумі про входження Криму до складу Російської Федерації, є свідомим вибором українців», – заявив тоді він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 23:35:55