Новини » Події 10 березня, 2016, 4:15
Українофоб Лімонов розповів про «історичні звершення» РФ та про плани щодо України

Росія повинна займати більш агресивну в своїй зовнішній політиці: наплювати і зламати плани інших країн заради своїх інтересів. Так, росіяни повинні затвердити своє лідерство в Сирії, містах України та Осетії.

Про це пише публіцист і українофоб Едуард Лімонов, – повідомляє livejournal.com.

Лимонов ділиться планами про «історичні звершення» та щодо України: апетити російського радикала стосуються українських міст Харкова та Одеси.

«Висадити десант в Одесі, утворити Одесько-Придністровську республіку. Харків почекає, він розумний. Харків повинен бути звільнений в результаті розширення донецького конфлікту», – заявляє він.

«Я за більшу агресивність в зовнішній політиці Росії. Але... все розпочато і нічого, крім возз’єднання Криму з Росією, не завершено. Ми всюди увійшли, правильно бомбимо в Сирії, але потрібні історичні звершення», – заявляє Лімонов.

Так, на думку Лімонова, в Сирії росіяни повинні окупувати столицю Дамаск, а також наплювати на «почуття грузин» і, переслідуючи російські інтереси, приєднати до Росії «дві частини Осетії».

«Перш за все, забивши на почуття грузин і орієнтуючись на російські почуття слід возз’єднати дві Осетії, зібрати розділений народ в складі РФ. У Сирії потрібно розблокувати і звільнити столицю – Дамаск, нехай американці займаються Ракка. Дрібні перемоги тут і там у всіх провінціях відразу ж не приносять слави. Таке враження, що у війні в Сирії у наших немає чіткого стратегічного плану: воюють відразу скрізь, що не є good», – зазначає він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 05:37 :34