Новини » Львів 9 березня, 2016, 10:23
Районами Львівщини мандруватимуть сільськогосподарські ярмарки

У четвер, 10 березня, у місті Бібрка Перемишлянського району на площі Національного відродження відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції «Добрі традиції Галичини».

Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Наталія Хмиз.

За її словами, свою продукцію на Перемишлянщині представлять сільськогосподарські підприємства, підприємства харчової промисловості, фермерські господарства, кооперативи, суб’єкти малого підприємства.

«Мешканці та гості Бібрки зможуть придбати сільськогосподарську продукцію та харчові вироби найвищого ґатунку. Це і м’ясні вироби, риба, продукти бджільництва, овочі, хлібобулочні вироби, декоративний посуд, – зазначила Наталія Хмиз. – Також на справжніх господарів чекає широкий вибір саджанців та насіння. На ярмарку можна придбати поросят, курей-бройлерів».

Початок роботи – 10:00 год.

Після Перемишлянщини ярмарок помандрує на Мостищину.

Відродження давніх традицій ярмаркування ініціював департамент агропромислового розвитку ЛОДА. Впродовж 2016 року мандрівні ярмарки пройдуть у кожному районі Львівської області.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 08:45 :35