середа, 9 березня, 2016, 21:00 Економіка
Кабмін посилив вимоги щодо обліку операцій обміну валюти

Кабінет міністрів України встановив вимоги щодо обліку операцій з купівлі-продажу валюти, які здійснюються не в касах уповноважених банків.

Про це йдеться в постанові уряду №149 «Про встановлення вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для окремих сфер застосування», пише УНІАН.

Крім того, постановою встановлюються вимоги щодо обліку операцій з прийому та переказу готівки через програмно-технічні комплекси самообслуговування – платіжні термінали.

«Реалізація постанови сприятиме підвищенню ефективності контролю за операціями з купівлі-продажу іноземної валюти та розрахунками готівкою через платіжні термінали, забезпечить нормативно-правове регулювання застосування РРО у зазначених сферах, створить єдині підстави для розробки та впровадження нових сучасних моделей РРО, включення їх до Державного реєстру електронних контрольно-касових апаратів і комп’ютерних систем, а також для доопрацювання існуючих моделей РРО», – йдеться в пояснювальній записці до документа.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 01:45:07