Новини » Політика

ВР розгляне законопроект про розрив дипломатичних відносин з Москвою

На наступному пленарному засіданні Верховної Ради внесуть проект постанови про розірвання дипломатичних відносин з Москвою.

Про це заявив Дмитро Корчинський на своїй сторінці в Facebook.

Авторами проекту будуть депутати Оксана Корчинська, Ольга Червакова, Ірина Сисоєнко і інші. Це рішення було прийнято у відповідь Москві над тортурами над Надією Савченко.

Нагадаємо, що вранці Петро Порошенко відправив бригаду з трьох медиків в Росію для надання медичної допомоги Надії Савченко.

 

На найближчому пленарному засіданні Верховної Ради депутати Оксана Корчинська, Ольга Червакова, Ірина Сисоєнко та інші в...

Опубліковано Дмитром Корчинським 8 березень 2016 р.

 

Водночас нардеп Ольга Червакова повідомила, що ця інформація не відповідає дійсності, оскільки така постанова вже зареєстрована іншими депутатами.

«Мною не підписувалися жодні проекти постанов, а заяву громадянина Корчинського, яку він зробив від мого імені, я розцінюю як спекуляцію. Більше того, такий проект постанови вже зареєстровано більш як рік тому – 10.02.2015, «Про тимчасове припинення дипломатичних відносин з Російською Федерацією», N2095».

Вона оприлюднила скріншот цієї постанови з сайту ВР і висловила припущення, чому документ не виносять на голосування: «Прихильників такого рішення дійсно багато. Але перш ніж приймати його в парламенті, треба говорити з дипломатами, аби не наробити ще гірше. Крім того, за чинною Конституцією, керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави та представлення держави в міжнародних відносинах здійснює Президент.

Відповідний проект постанови, внесений на голосування без попередніх консультацій з головою держави, приречений на провал». Червакова нагадала, що така можливість дійсно вивчалася на Банковій ще влітку 2014 року. Тоді про це заявляв заступник голови АП В.Чалий. Приблизно тоді ж Арсеній Яценюк говорив і про запровадження візового режиму, але в цьому напрямку нічого не було зроблено.

 

Шановні журналісти! Я розумію, що вчора було свято, можливо, не всі були тверезі, але навіщо втрачати адекватність? Сотн...

Опубліковано Olga Chervakova 9 березень 2016 р.

 

Loading...