вівторок, 8 березня, 2016, 11:16 Львів
Щоб врятувати життя 15-річної дівчини, сім’я з Львівщини просить про допомогу

У 15-річної Анастасії Семенюк із Львівщини тиждень тому відмовили обидві нирки. Тому якщо вчасно не вдасться знайти кошти на пересадку цього органу, дівчину чекає тривала та болісна процедура гемодіалізу.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Два роки тому у Насті виявили ниркову недостатність, а місяць тому – хворобу нирок 5-ї стадії. Зараз дівчина перебуває у лікарні, адже нирки майже відмовили.

«Наразі дитина перебуває у досить токсичному стані, оскільки нирка майже не працює, а основна функція цього органу – це виводити токсичні речовини. Для дівчини це дуже важко і психічно, і фізично», – зазначила дитячий лікар-нефролог Ірина Костянчук.

Медики говорять, що є тільки два шляхи лікування цієї недуги – гемодіаліз або ж трансплантація нирки. Перший, фактично, зробить Настю залежною від лікарняного ліжка.

Поки що дівчину таки готують до гемодіалізу, адже в будь-який момент нирки можуть відмовити повністю. Безумовно, найкраще для Насті – це пересадити нирку. Віддати дочці свою хоче мама.

«Я надіюся, що підійду зі своєю донорською ниркою. Обов’язково хочу віддати її чим швидше, щоб не довелося дитині довго терпіти гемодіаліз. Кожна мама хоче, щоб її дитина була здорова і жила», – наголосила мама хворої Анастасії Марія Семенюк.

Операція, яка подарує Насті шанс, коштує близько 50 тисяч доларів. Самотній мамі, яка, крім доньки, виховує ще двох неповнолітніх синів, така сума не під силу. Тому вся сім’я надіється на милосердя та небайдужих людей.

Банківські реквізити:

Семенюк Марія Василівна

Номер рахунку: 292 448 255 091 00;

Рахунок «Приватбанку»:

4149 4978 6259 0363;

Номер телефону:

098 07 05 421 – мама хворої дівчини Семенюк Марія Василівна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 23:37:47