вівторок, 8 березня, 2016, 11:39 Львів
Окрім армії, волонтери підтримують і людей похилого віку

Українські волонтери встигають і армії допомагати, й підтримувати притулки для старших людей. Один із таких закладів – Львівський геріатричний пансіонат, – благодійники відвідують постійно. Волонтери вже збираються там встановити нові вікна та забезпечити заклад усіма необхідними побутовими речами.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Попри допомогу, яку надає Львівському геріатричному пансіонату держава, у волонтерів тут чимало роботи. Потрібно і з ремонтом допомогти, і з медикаментами, і з засобами гігієни. Так, нещодавно благодійники привезли 16 нових вікон, які невдовзі збираються встановити.

Також у соцмережах волонтери створили групу, де регулярно звітують про допомогу пансіонату. Сьогодні, наприклад, збирають кошти на візочки для перевезення білизни, щоб санітарки не носили її на своїх спинах. Та, окрім матеріальних благ, підопічним пансіонату потрібна й увага.

«Справа не тільки у матеріальній допомозі. Насамперед, цим людям потрібна увага і живе спілкування. Вони завжди охоче йдуть на контакт і підтримують всілякі ініціативи волонтерів», – зазначив директор Львівського геріатричного пансіонату Михайло Сенькевич.

Уже більш як рік навідуються до старших людей і дівчата-пластуни. Приходять саме із творчими проектами, яким бабусі й дідусі завжди раді. Раніше дівчата проводили майстер-класи за власні кошти, а нещодавно виграли грант від Британської ради.

«На весь цей рік ми тепер маємо спонсорську допомогу. Це дасть нам можливість організовувати значно кращі майстер-класи, а отже й залучати для цього більше коштів», – зазначила пластунка Оксана Оліярник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 16:08:40