вівторок, 8 березня, 2016, 13:46 Львів
На Самбірщині незаконний вивіз гравію з річки Дністер «кришують» представники влади
Фото: ZIK. незаконний забір та вивіз гравію з берегів р. Дністер
Фото: ZIK. незаконний забір та вивіз гравію з берегів р. Дністер

У Самбірському районі Львівської області розпалюється мало не міжнародний скандал. Місцева поліція арештувала і поставила на штрафний майданчик великовагові машини турецької фірми «Онур» за незаконний забір та вивіз гравію з берегів річки Дністер.

Про це сьогодні, 8 березня, повідомив кореспондент IA ZIK з посиланням на начальника місцевої поліції Василя Страшівського.

Нагадаємо, що вчора депутат Самбірської районної ради Володимир Ковалів побачив, що в районі приміського села Стрілковичі з боку річки Дністер великовагові автомобілі вивозять гравій. І про цей факт повідомив міське відділення, а також на гарячу лінію обласного управління національної поліції.

На місці правоохоронці та місцеві журналісти встановили, що з берегів річки гравійно-пісочну суміш без відповідних дозвільних документів вивозять вантажівки турецької фірми «Онур», яка на землях Бабинської сільської ради розпочала будівництво так потрібного на Самбірщині асфальтного заводу. Тут же стояв й потужний екскаватор.

Вивіз гравію був припинений. Машини поставлені на штрафний майданчик.

В районі незаконного вивозу гравійно-пісочних матеріалів з берегів річки Дністер вантажівками іноземного інвестора депутат помітив голову Самбірської РДА Миколу Фрея та депутата Самбірської міської ради Ярослава Кузьм’яка, які ніби координували беззаконня. Перший відмовився від будь-яких коментарів, а другий колегу-депутата та журналістів назвав «стукачами» і при цьому наголосив, що такі, як вони, не дають належно йому працювати, а через подібних Європа ніколи не прийме Україну в Євросоюз.

Правоохоронці з’ясовують всі обставини незаконного забору піщано-гравійної суміші з річки Дністер та хто і як до цього причетний. Залишається додати, що керівництво турецької фірми «Онур», мабуть, не здогадувалося, що представники влади та дотичні до неї їх спонукали до порушень законодавства, грубо підставили.

Отут бізнесмен-депутат міської ради Ярослав Кузьм’як справді мав рацію, що з такими методами його роботи та сприяння очевидному беззаконню на рівні місцевої влади нас не захочуть бачити в єдності з Євросоюзом.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 22:24:08