Новини » Спорт

Андрій Яценко – у фіналі Євро-2016 з вільної боротьби

Українець Андрій Яценко може стати чемпіоном Європи 2016 року з вільної боротьби. На турнірі, який приймає столиця Латвії, у ваговій категорії до 57 кг він зумів дістатися до фіналу, тим самим забезпечивши собі срібну медаль і спробує здобути золоту.

На шляху до омріяної медалі харків’янин Андрій Яценко (на фото) здобув перемоги у трьох сутичках, інформує champion.com.ua.

В 1/8 фіналу він виявився сильнішим за німця Марселя Евальда (9:1), а в наступному раунді, чвертьфіналі, у важкому протистоянні таки здолав Махіра Амірасланова з Азербайджану з перевагою в один бал – 9:8.

І нарешті у півфіналі студент Національного юридичного університету імні Ярослав Мудрого розібрався з представником Румунії Андреєм Дуковим (5:1).

У фіналі, який відбудеться сьогодні ввечері, Андрій Яценко зійдеться з росіянином Гаджимурадом Рашидовим.

Може стати призером Євро-2016 й Ібрагім Алдатов, який у змаганнях вагової категорії до 86 кг здобув одну перемогу, а одного разу йому звитягу принесла нічия.

В 1/8 фіналу Ібрагім Алдатов подолав Тімофея Ксенідіса з Греції (9:6). У чвертьфіналі була нічия із Селімом Ясаром з Туреччини, яка, втім, стала переможною для Ібрагіма. Водночас, у півфіналі українець був розгромлений росіянином Шамілем Кудіямагомедовим – 0:11.

Тепер у «бронзовій» сутичці Ібрагім Алдатов зустрінеться із Шаміром Атьяном з Вірменії.

 

Loading...