Новини » Спорт 7 березня, 2016, 8:57
Запорізький «Мотор» пробився у ТОП-16 гандбольної Ліги Чемпіонів-15/16

У Броварах відбувся матч відбіркового раунду Ліги Чемпіонів ЄГФ (Європейської гандбольної федерації) сезону-2015/2016, в якому чинний чемпіон України запорізький «Мотор» обіграв іспанську «Ла Ріоху» і вийшов у ТОП-16 турніру.

"Мотор" увійшов до числа 16 найсильніших клубних команд Європи / handball.motorsich.comДетальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/sport/1283843-zaporizkiy-motor-obigrav-ispansku-la-riohu-i-potrapiv-u-top-16-gandbolnoji-ligi-chempioniv.html

Гра завершилася з рахунком 39:37 на користь «Мотора», інформує офіційний сайт запорізького клубу.

«Мотор» вважався фаворитом в цьому матчі, адже тиждень тому здобув перемогу у гостьовій зустрічі з мінімальною перевагою «+1».

По ходу першого тайму гри здавалося, що українські гандболісти зможуть легко розвинути цей успіх. Гра йшла з явною перевагою «Мотора», який закінчив тайм з перевагою «+5» – 21:16. Але, після перерви іспанська команда зуміла загострити гру, постійно скорочувала перевагу господарів майданчика і, в підсумку, перемога далася українцям ціною великих зусиль.

Кращим гравцем матчу у складі господарів став легіонер з Білорусі Борис Пуховський, на рахунку якого 10 голів.

Нагадаємо, раніше по ходу турніру «Мотор» виграв груповий етап у групі «D», здобувши в десяти матчах сім перемог, одну нічию та зазнавши двох поразок.

Тепер команда потрапила до числа 16 найсильніших у чоловічому клубному європейському гандболі.

2019-03-19 10:40 :42