Новини » Політика

Ляшко вважає, що гідний бути прем’єр-міністром

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вважає, що проведення дострокових парламентських виборів Україні не потрібно. Лідер Радикальної партії готовий очолити уряд.

Про це він заявив в ефірі телеканалу «112 Україна», відповідаючи на питання про те, кого він бачить новим прем’єром.

«Я готовий сам піти. Але у нас всього 20 депутатів, хоча у нас є програма, яку наша фракція запропонувала. Якщо потенційні партнери по коаліції готові підтримати нашу програму, ми готові піднімати українську економіку, і ключове – це відновлення робочих місць, підвищення рівня життя людей. Ось наші умови участі в коаліції», – сказав Ляшко.

Ляшко зазначив, що Радикальна партія претендує на «набагато більше, ніж крісло спікера». Крім того, він висловився проти проведення дострокових парламентських виборів в Україні.

«Я вважаю, що у нас є можливість сьогодні сформувати іншу коаліцію в парламенті і інший уряд», – переконаний Ляшко.

Яценюк був призначений прем’єр-міністром України в лютому 2014 року, потім у листопаді Верховна Рада знову затвердила його на цю посаду. Чинний український уряд працює з грудня 2014 року.

За підсумками звіту Кабміну робота уряду в 2015 році була визнана депутатами незадовільною. Проте Верховна Рада не змогла ухвалити резолюцію про недовіру уряду, яка б спричинила за собою відставку Кабінету Міністрів. На поточній сесії, яка завершиться в липні 2016 року, парламент не може розглядати це питання.

 

Loading...