live
Новини » Події

19-ти річний китаєць продав власну доньку, щоб придбати смартфон та мотоцикл

19-ти річний китаєць продав свою новонароджену дитину, а на отримані гроші придбав смартфон та мотоцикл

Про це повідомляє Epoch Times.

This photo taken on April 23, 2013 shows 4-month-old Li Jie crying in her mother's arms inside a temporary settlement in Lingguan township of Baoxing county in Yaan, southwest China's Sichuan province. (AFP/AFP/Getty Images)

Повідомляється, що близько року тому Дуан, як іменують злочинця в новинних зведеннях, без згоди матері, продав дочку, якій виповнилося на той момент 18 днів. В результаті угоди чоловік отримав 23 тис юанів, що становить близько $ 3500.

Відомо, що Дуан, безробітний любитель інтернет-кафе, який не закінчив старшу школу. А мати проданої дочки – ще молодша за нього. Її ім’я і вік не повідомляються. Покупця власної дочки хлопець знайшов на майданчику QQ. Той збирався передати дівчинку своїй сестрі.

«Згодом батько проданої дитини сам з’явився з повинною. Суд, з урахуванням всіх обставин, засудив Дуана до трьох з половиною років ув’язнення, а мати – до двох з половиною років умовного терміну. За словами матері, вона не знала, що продаж дітей незаконний», – йдеться у повідомленні.

Також до поліції звернувся і покупець дівчинки. Але оскільки засуджені батьки не можуть зайнятися її вихованням, дитина досі залишається у сестри покупця.

 

Loading...