Новини » Політика 4 березня, 2016, 22:05
«Весняний» скандал: голова ДФС публічно вибачився за дорогий подарунок на 8 Березня

Оксана Сироїд не залишила без уваги Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров вибачився перед заступником голови Верховної Ради Оксаною Сироїд за надто дорогий подарунок.

Роман Насіров написав відповідний коментар під гнівним постом у Facebook Оксани Сироїд, яка розкритикувала подарунок від голови Державної фіскальної служби за 3 тисячі гривень.

«Дорога Оксано, вибачте, якщо образив вас своїм привітанням. Я, як і більшість чоловіків в Україні, завжди вітав, вітаю і буду вітати жінок зі святом весни. Здається, закон поки не забороняє робити жінкам приємне», – написав Роман Насіров.

Зокрема, голова Державної фіскальної служби наголосив на тому, що зробив подарунок від себе, а не як посадовець: це привітання від мене особисто, і навіть листівку я підписував власноруч – не як голова ДФС, а як чоловік Роман Насіров.

Оксана Сироїд не залишила коментар голови Державної фіскальної служби без уваги: – Я була зворушена власноруч підписаною листівкою. І це – найкращий подарунок! Але парфуми, залишені у приймальні заступника голови Верховної Ради, не можуть бути ані приватним подарунком, ані проявом поваги до жінки.

Нагадаємо, народний депутат Оксана Сироїд висловила обурення через подарунок до 8 Березня від Романа Насірова.

 

Радянська звичка дарувати коштовні подарунки посадовим особам продовжує дивувати – вчора виявила у приймальні таке «явищ...

Опубліковано Oksana Syroyid 4 березень 2016 р.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 03:02 :03