Новини » Суспільство

У Криму рідним Джамали дорікають щодо її пісні для Євробачення

Цьогорічна представниця України на Євробаченні Джамала зізналася, що до пісні «1944» деякі кримчани поставилися неоднозначно.

Про це йдеться у «Світському житті», передає ТСН.

Однак, співачка не звертає уваги на докори сусідів та радить батькам «бути вищими за це».

«Це все на рівні базарних розмов: «Що ж твоя донька таку пісню вирішила заспівати?» Нарікання, шпильки на адресу батьків. Але я весь час говорю, щоб вони не зважали. Дуже важливо зараз не допомагати цим людям роздмухати історію, яку вони собі придумали. «На злодії шапка горить» – це як раз той випадок», – наголосила артистка.

Співачка запевнила, що її конкурсна композиція для Євробачення під назвою «1944» не має ніяких порушень, про які говорили у Росії.

«Ми знаємо всі правила, вони вже мають мої матеріали. Це така крута команда, що я здивувалася. Я ще не зрозуміла, що представляю країну, а вони вже все подивилися. Тому заспокойтеся, нічого вони не знайдуть і знайти не могли», – поділилася Джамала.

Втім, цьогорічна тріумфаторка нацвідбору на міжнародну музичну першість та премії YUNA зізналася, що і не розраховувала на перемогу в конкурсі.

«Звісно, не була впевнена. Коли я зрозуміла, що по балах від журі перемагає The Hardkiss, я просто стояла і казала собі: «Ну, добре, значить, це вже знак, що мені на відбори не потрібно ходити». Була перерва у п’ять років, коли я брала участь з піснею Smile. Я розчарувалася у відборах та у справедливості загалом. Цього року я пішла, щоб заспівати, це була для мене афера. За тиждень доробила пісню та прийшла співати», – підкреслила артистка.

Нагадаємо, співачка Джамала перемогла у національному відборі на участь у пісенному конкурсі Євробачення.

Loading...