Новини » Львів 4 березня, 2016, 14:29
У Дрогобицькому районі 164 гідротехнічні споруди не мають господарів

На ставках Дрогобицького району є 253 гідротехнічних споруди, з них 89 – на балансі юридичних чи фізичних осіб, а 164 – не мають господарів.

Про це інформував під час зустрічі з головою райдержадміністрації Максимом Лісогором керівник Дрогобицького управління водного господарства, – передає власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

«Відповідно до рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС, контроль щодо організації на адміністративних територіях процедури передачі безгосподарних ГТС в комунальну власність покладено на голів райдержадміністрацій та міських голів міст обласного значення, голів сільських і селищних рад», – зауважив представник Дрогобицького УВГ. Керівництво управління водного господарства на спільних нарадах в Дрогобицькій райдержадміністрації з сільськими та селищними головами, неодноразово роз’яснювали їм про порядок передачі на баланс юридичних та фізичних осіб безгосподарних гідротехнічних споруд на ставках. Та лише Медвежанська сільська рада скористалася з порад і цими днями прийняла на баланс 5 гребель та 3 водовипуски.

Управління водного господарства вкотре звернулося до сільських та селищних голів активізувати роботу з прийняття на баланс сільських та селищних рад безгосподарних гідротехнічних споруд на штучних водних об’єктах Дрогобицького району.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 02:17 :30